فرمول یک ایرانفرناندو آلونسو در مسابقه ی ایتالیا توانست سریع ترین دور مسابقه را به ثبت برساند اما او معتقد است که این دور او نشان دهنده ی رقابت مک لارن در مونزا نیست.

آلونسو در آخرین دورهای مسابقه، لاستیک خود را با سوپرسافت عوض کرد و توانست سریع ترین دور مسابقه را به نام خود ثبت کند اما در نهایت رده ای بهتر از چهاردهمی بدست نیاورد.

راننده ی اسپانیایی مک لارن گفت:

فکر می کنم سریع ترین دور چیزی را تغییر نمی دهد.

در تمام طول مسابقه ما خارج از امتیاز قرار داشتیم و خوشبختانه پیست های بهتر در راه است.

بر خلاف اسپا، جلوی ما اتفاق خاصی رخ نداد، و وقتی در چنین پیست هایی اتفاقی رخ نمی دهد، ما می دانیم که از آن لول ضروری برای رقابت برخوردار نیستیم و امروز نیز یکی از آن روز ها بود.

در یکی از پیت استاپ ها، آلونسو چند ثانیه را به خاطر چراغ قرمز پیت از دست داد و او معتقد است که اگر این اتفاد رخ نمی داد، نتیجه ی بهتر ممکن بود:

بعد از آن پیت استاپ، مسابقه کمی تغییر کرد زیرا ما جلوی هالکنبرگ و در موقعیت بدست آوردن امتیاز قرار داشتیم.

ما تلاش بسیاری کردیم تا زمان از دست رفته را جبران کنیم و وقتی شما سخت تلاش می کنید به همان اندازه لاستیک های خود را نیز از دست می دهید.

بطور کلی آن پیت استاپ مسابقه ی ما را بهم ریخت. تمام کردن مسابقه در رده ی یازدهم یا سیزدهم یا غیره آنچنان فرق نمی کند زیرا به این رده ها امتیازی تعلق نمی گیرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. مهدی

  0

  0

  حیف شد . وقتی میبینم آلونسو lap میشه یه حسی به آدم دست میده …
  وقتی همیلتون مثل آب از آلونسو رد شد یاد خاطرات رقابتشون وقتی هم تیمی بودن افتادم . اونجا کلی درگیری داشتن ولی تو این مسابقه همیلتون راحت رد شد …
  تو دورای آخر بنزین مصرف شده بود و ماشین سبک شده بود و تایر جدید سوپرسافت هم داشت ولی با این حال مهارت های خودشو یه بار دیگه نشون داد … یه نفر یه ماشین خوب بده آلونسو

 2. ali911

  0

  0

  آتیش می گیرم وقتی می بینم باتن و آلونسو این جوری بخاطر ماشین می سوزن. بعد یه بچه مث وشتاپن که فعلا باید تو توروروسو کسب تجربه کنه، میاد می شینه پشت فرمون ماشین ردبولو اینجوری گند میزنه به فراری و به کسایی که دو سه برابر سنشونه می خواد درس یاد بده و …
  وشتاپن عالیه ولی نه الان.

دیدگاه خود را بیان کنید