فرمول یک ایران – مشاور موتوراسپورت ردبول هلموت مارکو شایعات درباره جانشین شدن پیر گسلی به جای دنیل کویات در میانه های فصل و حتی قبل از گرندپری سنگاپور را تکذیب کرد. گسلی قبل از آغاز رقابت گرندپری ایتالیا در شبکه ی اسپانیایی موویستار حاضر شد و درباره ی وضعیت انتقالش به فرمول یک چنین گفت:

20 دقیقه پیش آن ها به من گفتند “آره تو در سنگاپور خواهی راند” واقعا؟ امیدوارم حقیقت باشد اما در آخر باید هلموت را ببینم.

مارکو اما بعد از رقابت سریعا مصاحبه کرد و اعلام کرد که کویات باید در سنگاپور باشد و البته در ادامه ی فصل نیز در تورو روسو بماند.

کویات قطعا با تورو روسو در سنگاپور خواهد بود. و البته باقی مانده ی فصل هم همین طور.

من ماجرا را بررسی کردم و اولین بار است که درباره ی این موضوع می شنوم. نمی توانستم تصور کنم گسلی اینقدر نفهم است که چنین چیزهایی بگوید.

آیا ممکن است گسلی در تمرینات سنگاپور ماشین را براند؟

من تصمیم می گیرم که چه کسی پشت ماشین بشیند و او اصلا این کار را نخواهد کرد. تنها چیزی که او در پنج شنبه خواهد راند یک شبیه ساز است.

گسلی اما سریعا با توئیت خود واکنش نشان داد.

“بهتره سریعتر قضیه رو روشن کنیم من اصلا نگفتم می خوام جای دنیل رو در سنگاپور بگیرم من فقط گفتم امیدوارم سریعتر به فرمول یک برسم.”

– پیر گسلی (September 4, 2016 (@pierregasly

گسلی در حال حاضر رهبر رقابت های جی پی 2 است و همین موضوع او را به فرمول یک نزدیک تر می کند.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۲ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. مهران

  0

  0

  یه سوال میخواستم بپرسم که ربطی به موضوع اینجا نداره
  موتور تیم رنو با موتور تیم ردبول یکیه یا نه؟

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود