فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو در مصاحبه ای جنسن باتن را بهترین هم تیمی خود در دوران حضورش در فرمول یک اعلام کرد. این در حالی است که باتن در پایان فصل کار خود را با مک لارن به عنوان راننده به پایان خواهد رساند اما کارش در کنار تیم ادامه خواهد داشت و شانسی برای بازگشت به فرمول یک در سال 2018 خواهد داشت.

آلونسو نیز به احتمال بازنشستگی در پایان قرارداد فعلی خود اشاره کرد.

فرناندو آلونسو و جنسن باتن راننده های تیم مک لارن

فرناندو آلونسو و جنسن باتن راننده های تیم مک لارن

فرناندو آلونسو گفت:

مهم ترین چیز در حال حاضر، ترکیب راننده های تیم برای سال آینده هست.

در دو سال گذشته که با جنسن کار کردم او واقعا فوق العاده بود. احتمالا، نه باید بگویم او بهترین هم تیمی من در فرمول یک است.

عملکرد او در پیست، کار با مهندسین و ارتقای خودرو واقعا عالی هست.

او در حالی که از عملکرد باتن تمجید می کرد، مشتاق به دیدن عملکرد استافل وندورن، راننده ی جوانی که در سال آینده قرار است برای مک لارن رانندگی کند است.

او ادامه داد:

این خبر بسیار خوبی است، حضور استافل در سال آینده و خودرو های تغییر یافته خیلی هیجان انگیز است.

من مشتاقانه منتظر مسابقه ی استرالیا 2017 هستم.

۵ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
  • مهرداد

   0

   0

   واقعا نبود ماسا باتن الونسو رایکونن دیگه فرمول یک جذابیتی نداره با این قوانین محدود کننده مسخره و برتری مهندسی یک تیم خاص

   پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.