فرمول یک ایران – جدال لفظی گرندپری بلژیک بین مکس ورشتپن و قهرمان سابق فرمول یک، ژاک ویلنوو همچنان ادامه دارد.

پس از اتفاقات گرندپری بلژیک، قهرمان سابق فرمول یک، ژاک ویلنوو در مصاحبه ای با انتقاد از رانندگی بی پروا مکس ورشتپن گفت که او ممکن است کسی را به کشتن دهد.

این صحبتش از طرف راننده ی جوان ردبول بی پاسخ نماند و او گفت:

او باید کمی به اظهارات خود نگاه بندازد که گفت یک نفر ممکن است فوت کند.

زیرا خودش یک نفر را کشته است. او باید به خودش نگاه کند. فکر می کنم با این حرف او به خانواده مارشال مرحوم، احترام نگذاشته است.

این اظهارات ورشتپن آخرین جنگ لفظی بین این دو نبوده است و ویلنوو در جدید ترین مصاحبه اش حرف های ورشتپن را مسخره دانست و گفت:

من نظر منطقی درباره ی اتفاقات مسابقه دادم اما این بحث به جایی دورتر و نا مناسب مانند عدم احترام به خانواده (خانواده مارشال) کشیده می شود.

هیچ چیز برای گفتن درباره ی این موضوع وجود ندارد و هیچ دشمنی نیز  برای آغاز وجود ندارد، فقط این صحبت های او مسخره و مضحک است.

بدیهی است کسی که می گوید چه میگویی یا به چیزی فکر میکنی مشابقه شخصی است که به تو می گوید چگونه رانندگی می کنی و چطور در پیست عمل می کنی، و این برای یک شخص بسیار نگران کننده است.

ورشتپن نیز بعد از تعیین خط ایتالیا در این باره گفت:

برای روشن شدن صحبت هایم، من فقط گفتم که حرف زدن درباره ی مرگ، بی احترامی به آن خانواده است و به حادثه ی 2001 اشاره کردم.

من درباره ی مردن با رانندگی صحبت نکردم، فقط گفتم آن حادثه مرگبار بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. Saeed

  0

  0

  احترام ب بزرگتر هم خوب چیزیه ها!!!
  اون ک مرض نداشته یکی رو بکشه
  ولی این مد مکس حرف اون مارشال مرحوم رو کشید وسط!!!
  اگ کسی بی احترامی کرده مکسه ک برا دفا از خودش بحث مارشال رو اورده وسط!!!

 2. Ahmad

  0

  0

  اين مكس داره زيادي تند برخورد ميكنه ، خوب ويلنوو راست ميگه چرا بحث رو عوض ميكني؟؟!!! چه ربطي به مارشال داره؟! همينه ديگه بچه مچه بياد فرمول يك همين جوري ميشه! بايد يه مربي مهد بيارن اين مكس رو تربيت كنه

دیدگاه خود را بیان کنید