فرمول یک ایران : لوییس همیلتون اعتقاد دارد با توجه به عملکرد فراری در تست های بارسلونا، در فصل پیش رو نبرد جدی با فراری خواهند داشت.

در حالی که مرسدس بخش عمده ای از تست های بارسلونا را با لاستیک مدیوم سپری کرد، اما فراری لاستیک الترا سافت پیرلی را مورد آزمایش قرار داد. این مورد به رانندگان فراری کمک کرد تا در پنج روز از هشت روز تست بارسلونا، سریع ترین زمان را به ثبت برسانند.

همیلتون در این باره اظهار کرد:
اگر بخواهم صادق باشم، با توجه به عملکرد فراری به نظر من در فصل پیش رو یک نبرد جدی را با آن ها خواهیم داشت.
هنوز دشوار است که درباره ی ماشین نظر بدهم اما فراری نسبت به سال گذشته قوی تر ظاهر شده است و عملکرد بهتری داشته اند.
راننده تیم مرسدس در ادامه افزود:
فراری در تست آخر خود یک زمان فوق العاده به ثبت رساند و من فکر می کنم که آن ها در تست ها هیچ آپدیتی را انجام نداده اند. من تصور می کنم که آن ها با یک پکیج خوب به اولین روز مسابقه خواهند آمد.
من فکر می کنم که شما یک نبرد خوب را خواهید دید همان چیزی که من و شما از ورزش انتظار داریم. من در این مورد هیجان زده هستم.

One Response

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .

Leave a Reply

Your email address will not be published.