فرمول یک ایراندنیل ریکاردو راننده ی ردبول، اذعان کرد که از نتیجه ی تمرین اول و دوم و کم شدن سرعت نسبت به فراری و مرسدس، غافل گیر نشده است.

ریکاردو در رده ی ششم تمرین جمعه قرار گرفت و این نتیجه کمی برای او نا امیدکننده بود با اینکه انتظار می رفت آن ها پشت تیم های رقیب قرار گیرند.

همان طور که پیش بینی می شد، RB12 برای پیست های با سرعت بالا مناسب نیست و در تمرین امروز نیز تیم ردبول پشت سر فراری و مرسدس قرار داشت.

دنیل ریکاردو در این باره گفت:

کم و بیش انتظار می رفت در همین رده ها قرار داشته باشیم.

حداقل من انتظار داشتم که فراری پشت سر مرسدس در اینجا باشد. اما فکر نمی کردم که فاصله این قدر زیاد باشد، به طوری که ما روی لاستیک های سافت رقابتی تر باشیم.

اما با لاستیک سوپر سافت آنچنان خوب نبودیم. اگر از این لاستیک کمی بهتر در تعیین خط استفاده کنیم می توانیم به فراری نزدیک باشیم اما برای پشت سر گذاشتن آن ها به کمی کار نیاز داریم.

به هر حال فکر می کنم که رده های پنجمی و ششمی در تمرینات امروز، آنچنان بد هم نیست.

فکر می کنم در اینجا، رقابت بین رده های پنجمی تا دهمی بسیار نزدیک باشد، بنابراین اطمینان از کار کردن خوب لاستیک، می تواند یک موقعیت خوب را نصیب ما کند.

بنابراین ، این چیزی است که امشب روی آن کار خواهیم کرد.

هم تیمی ریکاردو، مکس ورشتپن نیز رسیدن به فراری را دشوار خواند و گفت:

ما می دانیم که آخر هفته ی سختی برای ما خواهد بود.

ما باید با داونفورس پایین حرکت کنیم، در غیر این صورت سرعتی نخواهیم داشت. ما توانستیم بالانس خوبی را اجرا کنیم و ماشین را بهبود بخشیم.

به نظر من رقابت نزدیک تر از اسپا خواهد بود.

پشت سر گذاشتن فراری کار سختی است اما ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید