فرمول یک ایران – تیم منتخبی از فرمول یک در دیداری فوتبالی با تیم اسطوره های لیگ قهرمانان در مونزا با نتیجه ی 22-10 شکست خورد.

در این بازی هر تیم 5 نفر عضو داشت، در تیم فرمول یک فرناندو آلونسو، دنیل ریکاردو، مکس ورشتپن، سرجیو پرز و جولیون پالمر حضور داشتند، این تیم در مستقیمی پیت لین پیست مونزا با تیم اسطوره های لیگ قهرمانان بازی کرد.

اعضای تیم اسطوره های لیگ قهرمانان دیوید ترزگه، رابرت پیرس، سالگادو بازیکن سابق رئال مادرید، کریستین کارمبئو و دیدا دروازه بان سابق میلان بودند.

این دیدار 40 دقیقه به طول انجامید، در پایان نیمه ی اول تیم اسطوره ها توانست با نتیجه ی 10-2 پیش بیفتد، گل اول را ورشتپن روی توپ برگشتی آلونسو به ثمر رساند و گل دوم را نیز جولیون پالمر برای منتخب فرمول یک به ثمر رساند.

در نیمه ی دوم تیم فرمول یک هشت گل دیگر به ثمر رساند و 12 گل دیگر نیز خورد. فرناندو آلونسو مغز متفکر پشت موقعیت های فرمول یکی ها بود و بازی خوب او به چشم آمد.

طرفداران هیجان زده از سکوهای اصلی مستقیمی نظاره گر بازی بودند، مطمئنا آن ها امیدوار به عملکرد خوب این 5 بازیکن در گرندپری ایتالیا پیش رو هستند.

گالری تصاویر این مسابقه:

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. هومن

    0

    0

    ولی این عکسو رو که میبینم (همونی که مشخصه زمین فوتبال وسط مستقیمیه) نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه یه ماشین الان میاد زیرشون میکنه

دیدگاه خود را بیان کنید