فرمول یک ایران – برای چهاردمین گرندپری فصل به سرزمین چکمه خواهیم رفت، سرزمین تیفوسی ها و سرزمین پیتزا، در این پست ها ما صحبت های رانندگان راجع به فرمول یک ایتالیا را قرار می دهیم.

برای چهارمین مصاحبه به سراغ تیم مرسدس و راننده های پیشتازش، یعنی لوئیس همیلتون و نیکو روزبرگ رفته ایم.

لوئیس همیلتون

لوئیس همیلتون

لوئیس همیلتون:

اسپا خوب بود، یک نتیجه ی عالی برای من و تیم بود. بچه ها بعد از آن همه تلاشی که کردند لیاقتش را داشتند، پس خیلی برای آن ها خوش حالم و به چیزی که به دست آوردیم افتخار می کنم.

حالا به مونزا می رویم، پیستی که به خاطر مسابقه هایی که در آن داده ام به خوبی میشناسمش و غیرممکن است دوستش نداشته باشید. سرعت، تاریخ، جو حاکم… از هر لحاظ افسانه ای است. روی سکو می ایستید و دریایی از طرفداران عاشق را نگاه می کنید، بودن روی سکوی مونزا یکی از بهترین تجربه هایی است که هر ورزشکاری می تواند تجربه اش کند.

سال قبل آخر هفته ی خوبی در آن جا داشتم، اگر بتوانم تکرارش کنم عالی خواهد شد ولی باید به آن جا برسیم و بعد وضعیتمان را بررسی کنیم. بعد از تمام شدن آن پنالتی ها و موتورهای تازه ای که دارم من دوباره کارم شروع شده است. نمی توانم برای برگشتن صبر کنم.

نیکو روزبرگ

نیکو روزبرگ

نیکو روزبرگ:

خیلی خوب بود که پیروزی در پیستی کلاسیک مانند اسپا را به لیست بردهایم اضافه کردم. خیلی هفته ی آسانی نداشتیم ولی همه کارشان را فوق العاده انجام دادند و ماشین هر جلسه پیشرفت می کند، پس امیدوارم که به ما در پیست افسانه ای مونزا کمک کند.

این مسابقه ای است که خیلی از آن لذت می برم و دوست دارم ببرمش. تیفوسی ها هر ساله جو فوق العاده ای را حاکم می کنند، مهم نیست که چه کسی مسابقه را ببرد. سال قبل خیلی خوب برای من پیش نرفت، پس امیدوارم که این بار شانس بیشتری بیاورم و آتش کم تری هم ببینم.

خیلی از رقابتی که آن بیرون وجود دارد لذت می برم. ماشین هایی داریم که رقابت را سخت کرده اند، هم برای ما جذاب است و هم برای طرفداران. برای من هر مسابقه همانند یک فینال است. خیلی خوب است که چنین تیمی داشته باشی، چنین ماشینی که بیرون رود و بر روی خط توقف کند. برای به پرواز در آوردن پیکان نقره ای نمی توانم بیشتر از این صبر کنم.

لوئیس همیلتون هم اکنون در صدر رده بندی راننده ها قرار دارد و پس از او هم تیمی اش یعنی نیکو روزبرگ با 9 امتیاز کم تر نسبت به همیلتون دوم است.

برای آگاهی از حال و هوای دیگر تیم ها در آستانه گرندپری ایتالیا اینجا کلیک کنید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید