فرمول یک ایران – پیرلی که تامین کننده ی لاستیک های فرمول یک در فصل 2016 خواهد بود، لاستیک های انتخابی راننده ها برای گرند پری استرالیا را مشخص کرد.

برای هر گرند پری هر راننده 13 ست از لاستیک های مخصوص هوای خشک را دریافت می کند و پیرلی دو ست را برای مسابقه اصلی انتخاب می کند که یک ست آن حتما باید مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین پیرلی یک ست برای تایم گیری سوم را هم انتخاب می کند.

برای مسابقه ی آغازین فصل دو لاستیک مدیوم و سافت دو ست اجباری از طرف پیرلی خواهند بود و راننده ها حق دارند 10 ست دیگر را خود انتخاب بکنند.

تمام انتخاب های راننده ها را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

IMG_20160308_203316

* لازم به ذکر است که مسابقه ی اصلی گرند پری استرالیا در روز اول فروردین در شهر ملبورن استرالیا برگزار خواهد شد.

۴ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. جواد

  0

  0

  سلام بهتون پیشنهاد میکنم پوستر رانندگان رو طراحی کنید، یک نفر مسئول بشه ،از راننده ها پوستر طراحی کنه فک بکنم باعث افزایش بازدید بشه

  پاسخ دادن
  • -
   محمدرضا شمس

   0

   0

   با سلام
   در برنامه مون برای فصل جدید قرار گرفت
   ممنون

   پاسخ دادن
   • سریعاجدا

    0

    0

    اگه توسایت مطالب فنی وتکنیکال درمورداستیل رانندگی هرکدوم ازرانندهای فرمول1،نقاط ضعف وقوتشونو…روبادلیل ومدرک وآمارونموداربیارین فوق العاده س واقعا

   • سامان پورصفر

    0

    0

    با سلام

    انشالله با اوکی شدن قسمت های مختلف و ضروری سایت به این موارد هم توجه میکنیم
    لطفا به ایمیل ما بفرستید

Leave a Reply

Your email address will not be published.