فرمول یک ایران – جنسن باتن، راننده ی تیم مک لارن، فردا مسابقه را از جایگاه نهم آغاز خواهد کرد، جایگاهی که فراتر از حد انتظار باتن بود.

موتور هوندا نشان می دهد که پیشرفت هایی در قدرتش داشته است، البته هنوز انتظار می رود که این موتور در اسپا به مشکل بخورد، زیرا اسپا پیست سریعی است. پس این جایگاهی که باتن به دست آورده است بسیار ارزشمند می باشد، خود باتن هم بسیار از این بابت خوش حال است.

جنسن باتن گفت:

به دست آوردنش بسیار لذت بخش بود.

همیشه اسپا را دوست داشته ام و در این جا خوب عمل کرده ام. دوری که در Q2 زدم به اندازه ی دور پول پوزیشنم در سال 2012 عالی بود. امیدوار هستیم که فردا مسابقه ی منطقی ای داشته باشیم.

درباره ی برنامه های باتن برای مسابقه ی فردا صحبت کردیم، باتن بر روی سرعت مک لارن و جایگاه تعیین خطش برای کسب امتیاز حساب باز کرده است.

او گفت:

من فکر می کنم بیشتر از پایداری سرعت داشته باشیم. ما واقعا انتظار جایگاه نهم در تعیین خط را نداشتیم. در مسابقه ی قبل، در پیستی که بسیار برای ما مناسب تر از این جا بود توانستیم 11 یا 12 شویم.

پس این که به این جا آمدیم و در پیستی که بسیار برای ما دشوار است نهم شده ایم خیلی عالی است. من فکر می کنم که باید خوش حال باشیم. باز هم باید بگویم، یکی از بهترین دورهایی بود که تا به حال زده بودم.

سرعت ما در مسابقه بهتر از تعیین خط خواهد بود. رد کردن پیچ پنجم در دور اول کمی سخت است، ولی به هر حال خوش بینم و به جای گذشته روی آینده تمرکز کرده ام.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید