فرمول یک ایران – نیکو روزبرگ تست هالویی که در تمرین گرندپری بلژیک انجام داد را موفقیت آمیز توصیف کرد.

با توجه به تصمیم فیا (FIA)، فصل بعد قطعه ای برای محافظت از سر راننده ها به فرمول یک نخواهد آمد و برای حضور آن در سال 2018 باید تست هایی برای تاییدش برگزار شوند.

با این حال هالو هنوز هم بهترین گزینه برای محافظت از سر راننده ها است.

نیکو روزبرگ آخرین راننده ای است تا به این لحظه هالو را امتحان کرده است، او نظرش راجع به هالو را بیان کرد.

روزبرگ گفت:

کار تیم در ساخت هالو فوق العاده بود.

وقتی رانندگی می کردم حواسم را پرت نمی کرد. می توانستم که در یک مستقیمی هم با حداکثر سرعتم رانندگی کنم، سریع ترین زمانم در تمرین اول را هم با هالو ثبت کردم، پس فکر می کنم موفق بوده است.

روزبرگ در تمرین نخست در رده ی اول قرار گرفت و در تمرین دوم توانست که ششم بشود. مرسدس در تمرین دوم به جای استفاده از لاستیک های سوپرسافت و ثبت زمان های سریع، تصمیم گرفت تا راننده هایش مسافت بیشتری را طی کنند.

روزبرگ در ادامه افزود:

ماشین سریع به نظر می رسد.

امروز کمی شلوغ و پیچیده شده بود، چون هر کس سعی می کرد که استراتژی های مختلف لاستیکش را امتحان کند. جالب خواهد بود که ببینم در مسابقه چه طور پیش خواهد رفت.

سرعت در مسیرهای بلند بسیار مهم است، چون می توانید سبقت بگیرید.

نمی دانم که هنوز وضعیتمان چه طور می باشد و باید بررسی اش کنیم. امروز با لاستیکمان کمی مشکل داشتیم و باید راهی برای مدیریت آن در روز یکشنبه پیدا کنیم.

دنیل ریکاردو از ردبول، نیکو هالکنبرگ از فورس ایندیا و کارلوس ساینز از تورو روسو راننده هایی بودند که در تمرین های امروز بلژیک هالو را تست کردند

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

  1. حسن

    0

    0

    به نظر من تنها کسی که میتونه نظر بده رانندست.
    حالا چه ما و چه برگزارکنندگان مسابقه حق رای داشته باشیم نمیتونیم در مورد عملکرد و ایمنی که وابسته به جون رانندست درک صحیحی داشته باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید