فرمول یک ایران – پس از تعطیلات تابستانی، فرمول یکی ها برای برگزاری سیزدهمین مسابقه ی فصل به بلژیک می روند، پیست اسپا افسانه ای میزبان گرندپری بلژیک است و ما در این پست ها به صحبت های راننده ها قبل از این گرندپری می پردازیم.

این بار به سراغ مرسدس و راننده هایش، یعنی نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون رفته ایم.

لوئیس همیلتون:

خیلی عجیب است که سال چه قدر سریع دارد به آخرهایش نزدیک می شود. انگار همین چند هفته ی پیش بود که در بارسلونا در حال انجام تست های زمستانی بودیم و حالا در تعطیلات هستیم و به استقبال اسپا خواهیم رفت.

نیم فصل اول مانند یک ترن هوایی بود، پس حس خوبی نسبت به موقعیتم پس از نصف مسابقه ها دارم. بالا و پایین های بیشتری در ادامه ی راه خواهد بود، مطمئنم. ولی عملکرد تیم و خودم تا به اینجا، به من اعتماد به نفس می دهد.

احساس می کنم دوباره جان گرفته ام، انرژی گرفته ام و آماده ی رقابت بعد از چند هفته مرخصی هستم، امیدوارم بقیه هم خوب استراحت کرده باشند و برویم که بجنگیم.

اسپا پیست خوبی است، یکی از آن هایی که هر راننده ای ازش لذت می برد. خیلی خوشحال کننده بود که سال قبل بالاخره در آن جا برنده شدم، پس امیدوارم که یک مسابقه ی قوی دیگری داشته باشم.

این هفته ها برای بریتانیا باعث افتخار بوده است، المپیک ریو و کال کراچلو که باعث شد بعد از حدود 30 سال یک بریتانیایی برنده ی موتوجی پی شود. من هم سعی می کنم تا در آخر هفته پرچم کشورم بالا رود. از این جا درود می فرستم به هواداران بریتانیایی که مثل همیشه برای حمایت خواهند آمد.

نیکو روزبرگ:

خیلی خوب بود که چند هفته ای کنار خانواده ام بودم و آرامش داشتم و باتری ها را دوباره شارژ کردم. از هر دقیقه اش لذت بردم، ولی حالا وقت بازگشت به کار است.

برای من همه چیز از نو شروع خواهد شد. آن چه تا به این جای فصل اتفاق افتاده دیگر گذشته است. نمی توانم بیشتر از این برای بازگشت به ماشین و گذاشتن تمام توانم در مسابقات صبر کنم.

بلژیک جای خوبی برای شروع بعد از تعطیلات است. پیست بی نظیری است که چالش های زیادی دارد و هوای عجیبش هم باعث پیچیده تر شدن اوضاع می شود. از هر راننده ای که بپرسید جواب خواهد داد که چقدر این جا را دوست دارد.

اگر به سال های گذشته نگاه کنید لحظات فوق العاده ای خواهید دید، برای مثال آن حرکت هاکینن در مقابل مایکل شوماخر در مستقیمی کمل. همه ی این تاریخ باعث خاص تر شدنش می شود، پس خوشحال می شوم که اسم منم پیش برنده ها نوشته شود.

خیلی احساس قدرت می کنم، می دانم که بهترین ماشین را دارم و روحیه ی خیلی زیادی برای بازگشت به پیست دارم، پس بگذارید ببینیم که چه خواهد شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. حسین

    0

    0

    این آدم چی پیش خودش فکر کرده بانمام احترامی که برای طرفدارانی رزبرگ قاعلم ( و برای شخص رزبرگ قاعل نیستم) مطمئنم اگه مث دو سال پیش کسی به کیانگ لوییس برخورد نکنه اون برنده مسابقس? forza Lewis

دیدگاه خود را بیان کنید