فرمول یک ایران – با وجود سوالات زیادی درباره ی آینده ی این راننده ی اسپانیایی، انتظار می رود که آخرین سال فرمول یک آلونسو مصادف با آخرین سال قراردادش با مک لارن باشد.

اگر چه فرناندو آلونسو از بابت پایان دوران فرمول یکش در آینده مصمم است اما تاکید کرد که ممکن است او از تغییرات قوانین2017 آنچنان هم غافلگیر نشود.

آلونسو معتقد است که هنوز هم فرم بسیار خوبی برای فرمول یک دارد و دانش فنی اش او را به گزینه ی بسیار جذابی تبدیل می کند. او گفت:

فکر نمی کنم هنوز زمان پایان فرمول یکم به سر رسیده باشد.

من فکر می کنم که در حال حاضر در بهترین لول هستم و از دانش خودرو و وضعیت فنی آگاهم که همین موضوع باعث پیشرفت نسبی ماشین خواهد شد.

من در موقعیت حال حاضر بسیار آرام هستم و من تا یک سال دیگر با این تیم قرار داد دارم.

دو دوره قهرمان جهان همچنین افزود که از ولنتینو روسی -قهرمان موتوجی پی- الهام گرفته است:

بعد از چند سال که شما برای قهرمانی رقابت نمی کنم اما همچنان تلاش، تلاش و تلاش می کنید، دیر یا زود استعداد های خوبی را به نمایش می گذارید، همان کاری که ولنتینو می کند.

این باید الهام بخش ما باشد. شما باید به خودتان ایمان داشته باشید و زمانی که یک ماشین یا موتور در بهترین عملکرد خود قرار دارد شما باید آنجا حضور داشته باشید.

زیرا شما رانندگی با ماشین یا موتورسوار با موتور را طی دو سه سال فراموش نکرده اید.

آلونسو همچنین درباره ی شرایط تیم و تغییر قوانین 2017 گفت:

تنها جواب من این است که تا سال 2017 با مک لارن قرارداد دارم. پس از آن و 2018 باید ببینم آیا ماشین مرا تحریک می کند یا خیر….

در حال حاضر فکر نمی کنم عوض کردن تیم یا ماشین رقابتی بتواند مرا تحریک کند.

البته که می خواهم هر چه زودتر برنده شوم اما سال آینده با مک لارن قرارداد دارم. اما سال آینده و عملکرد ماشین، شرطی برای خداحافظی من از فرمول یک نخواهد بود.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

   • پسر خشن96

    0

    0

    لازم شد یه نقل قول از لقمان بگم ………

    لقمان فرموده … جواب کسانی که فک میکنن سال بعد الونسو میتونه با ماشین مکلارن هوندا قهرمانی بیاره خاموشی هست

   • ali911

    0

    0

    آقا من طرفدار جفتشونم. آلونسو و فراری از یه خونن. من نمی دونم چرا طرفداراش این طوری به جون هم می افتن؟ اولا که آلونسو در بدترین حالت سال 2018 برای قهرمانی می جنگه(اگه نرفته باشه که ایشالا نره). در ضمن اون **** 2016 رو ول کرده چسبیده به 2017. یه پیش بینی رویایی اینه که 2017 سال رقابت مرسدس و ردبول و فراری و مکلارن باشه. ولی اگه نشد عیبی نداره. چون فراری سلطان خودروسازی جهانه و آلونسو هم دوست داشتنی ترین راننده و به همراه وتل سریعترین.

   • رضا عظیم

    0

    0

    دوست عزیز به صورت متعدد از شما توهین به رانندگان و تیم های فرمول یک صورت گرفته اگر بار دیگر این اتفاق تکرار بشه مجبوریم که آی پی شما رو مسدود کنیم

   • Sina j.v.n

    0

    0

    با عرض پوزش از مخاطبین این سایت و طرفدار های فراری.

دیدگاه خود را بیان کنید