فرمول یک ایران – مارک وبر راننده ی سابق فرمول یک بعید می داند که مرسدس رقیب مهمی را در ادامه ی فصل پیش روی خود ببیند زیرا ردبول آنقدر پیشرفت نداشته تا آن ها را گرفتار کند و فراری نیز به ناامیدی بزرگی تبدیل شده است.

برای سومین سال پیاپی مرسدس شانس اول قهرمانی در جدول تیم هاست و رانندگان این تیم تمامی پیروزی های نیم فصل اول را به جز گرندپری اسپانیا بین خود تقسیم کرده اند. در اسپانیا نیز راننده ی جدید ردبول –مکس ورشتپن– بود که پیروزی را به دست آورد.

به هرحال وبر به اتوبیلد چنین می گوید:

من واقعا ردبول را رقیب مرسدس نمی بینم. آن ها مسابقات خوبی را گذرانده اند اما مرسدس تقریبا همیشه شکست ناپذیر است. فراری به ناامیدی بزرگی تبدیل شده است و سباستین و کیمی هر چه در چنته دارند رو کرده اند.

راننده ها سعی کرده اند در صحبت هایشان از تیم دفاع کنند اما آن ها نیاز به پیشرفت دارند. به نظرم این همه ی پتانسیل فراری نیست زیرا جریمه ها و اشتباهات استراتژیک هر هفته گریبانگیر آن ها بوده است و این برای راننده ها آزاردهنده است.

از او سوال شد که آیا سباستین فتل هم تیمی سابق او می تواند فراری را به جلو براند؟

بدون هیچ شکی بله. اما او به بهترین مهندس ها و مکانیک ها نیاز دارد و فکر نمی کنم در حال حاضر این شرایط برای او مهیا باشد.

فراری زیر فشار دائم رسانه هاست و باید همیشه پاسخگو باشند و همین سباستین را آزار می دهد اما تجربه ی او به کمکش می آید.

مارک وبر درباره ی ارتباطش با راننده ی آلمانی نیز چنین می گوید:

وقتی در رینگ بوکس بودیم او خیلی سخت می جنگید اما هر دوی ما به دنبال بهترین خودمان بودیم. حالا ما رابطه ی عادی داریم، با هم صحبت می کنیم و به هم احترام می گذاریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

16 دیدگاه

  • -

   0

   0

   با سلام

   یک اختلافات سازمانی پیش اومده بود و طبق معمول به بعضی چیزها گیر داده بودن دوستان بالا، مشکل امروز رفع شده و خبر مسابقه به احتمال زیاد قرار می گیره…

 1. هومن

  0

  0

  عشق فراری متاسفم واسه حضورت تو اینجا ولی خوب نشون دادی که من دارم به فراری حرف میزنم ولی تو به من. نشون دادی تو هم اره….. ینی اینقد مشتاق بودی برات ریپلای بزنم خب زود تر میگفتی. ولی دیگه نهههههه در حد ریپلای هم دیگه نیستی حالا برو وبا توهمات در مورد فتل حال کن. امیدوارم موفق باشی.

 2. هومن

  0

  0

  ایشون بار اولشون نیست که از این دست صحبتهای هولیگانی میزنن ولی من به شخصی توهین نکردم به فراری گفتم اما ایشون به شخص خودم مستقیم توهین کردن واین یه جور شخصیت خودشونو نشون میده در ضمن برا همه میگم اینو خیلی بیشتر از حرف من به همیلتون توهین شده ومن ماه ها صحبتی نکردم.

 3. هومن

  0

  0

  اگه دوس دارین کامنتم رو حذف کننین چه کاریه سه ساعت داره بررسی میشه.بازم دارین از سیستم هر وقت خوشم اومد استفاده میکنید.دمتون گرم.

 4. عشق فراری

  0

  0

  کسی حق نداره به فراری گوجه فرنگی بگه فهمیدی قهرمان 16سال -نایب قهرمان16سال فرمول یکه یعنی همون مرسدس جونت 850hp نهایتشه امافراری f2000تا950hp f2004بود همون 3سال قهرمانی هم ازسرمرسدست زیاده که با کمک تغییرات قوانین مسخره2014جذابیت فرمول یک ازبین رفت وگرنه بدون این تغییرات قوانین مرسدس کاری نمیتونست بکنه

دیدگاه خود را بیان کنید