فرمول یک ایرانکوین مگنوسن و جولین پالمر در هفته های پیش رو با آینده ی خود آشنا می شوند زیرا رنو تصمیم دارد تا اوایل سپتامبر تصمیم نهایی را درباره ی ترکیب سال آینده ی خود بگیرد. راننده های فعلی رنو زیر فشار زیادی قرار دارند و در تلاشند تا در تیم بمانند در هفته های اخیر سرجیو پرز، والتری بوتاس و استبان اکون نیز به تیم رنو لینک شده اند.

به هر حال خبرهای خوبی توسط مدیر تیم فرد واسویر تصدیق شده است که تیم به دنبال نهایی کردن تصمیم درباره ی ترکیب آن هاست البته این کار برای آن ها ساده نیست.

این برای خودشان نیز آسان نیست. آن ها برای پیروزی های ما در گذشته استفاده شدند و حالا ما از آن ها جدا شویم؟

هر دو پیشرفت کرده اند. یادتان باشد که جو تازه کار است و اولین سال خود در فرمول یک را می گذراند. هر دو رویکردی خوشبینانه دارند و این برای پشتیبان خوبی برای تیم است.

واسویر معتقد است که رنو در حال ساخت تیمی قهرمان است و آن ها فقط راننده ای مناسب نیاز دارند. تا آن ها را رهبری کند.

وقتی به موفقیت پیشینیان بنگرید متوجه می شوید که موفقیت همیشه وابسته به راننده است؛ شوماخر با فراری، فتل و ردبول، لوئیس و مرسدس و آلونسو و رنو. پس راننده خیلی مهم است.

خصوصیات یک راننده در عملکرد او در پیست خلاصه نمی شود بلکه او باید قابلیت هدایت و رهبری تیم را داشته باشد. ما به راننده ای باانگیزه نیاز داریم؛ باانگیزه ای که بتواند هرکس دیگری را باانگیزه کند.

از او سوال شد که آیا راننده های فعلیشان می توانند این وظیفه را بر عهده بگیرند؟

آن ها در حال پیشرفت هستند. در سال آینده بر سکو خواهیم بود. فعلا برای تصمیم گیری زود است و شاید این کار را در اوایل سپتامبر انجام دهیم.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۳ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. هومن

  0

  0

  اها یه تکونی به خودت بده رنو ولی جان هر کی میپرستی دست به مگنوسن نزن وگرنه کلاهمون میره تو هم.خخخخ

  پاسخ دادن
 2. پسر خشن96

  0

  0

  مگنوسن و پالمر اصلا خوب عمل نکردن…رنو به راننده هایی مث بوتاس و پرز و ماسا احتیاج داره نه راننده هایی که نه تجربه دارن نه سریع هستن

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود