فرمول یک ایران – مدیر مسابقه ای هوندا، یوسوکه هاسه گاوا، از پیشرفت تیم مک‌لارن شوق زده است اما او بر این باور است که مک‌لارن در پیست مسابقه هنوز پایداری ندارد.

مک‌لارن تا به اینجای فصل در 6 مسابقه موفق به کسب امتیاز شده است که از این حیث موفق تر از فصل 2015 عمل کرده است. هاسه گاوا از این پیشرفت هیجان زده است اما باور او بر این حقیقت است که مک‌لارن هنوز پایداری ندارد.

این پیشرفتی که ما و مکلارن در قالب یک تیم داشته‌ایم فوق‌العاده است، سال گذشته همه تمرکز ما روی سه چیز بود، پیشرانه، سیستم بازیابی انرژی و پایدار بودن این دو مورد.

از حیث پایداری پیشرفت زیادی داشتیم و باید تیم را به خاطر همین موضوع ستایش کنیم. آنها در زمستان خیلی سخت کار کردند. پیشرانه و سیستم بازیابی انرژی را هم در طول فصل آپدیت کردیم و عملکردشان به گونه ای بود که انتظارش را داشتیم.

البته ما هنوز از عملکرد خود راضی نیستیم، هدف ما این است که در همه مسابقات در تایم گیری سوم حضور داشته باشیم و همچنین در همه مسابقات موفق به کسب امتیاز شویم. در حال حاضر مسابقه به مسابقه داریم پیشرفت می‌کنیم اما هنوز در دستیابی به اهدافمان دچار تزلزل هستیم، اما باید با قدرت ادامه دهیم تا به تمام اهدافمان برسیم.

در حال حاضر تیم مک‌لارن-هوندا با 42 امتیاز یعنی 15 امتیاز بیشتر از فصل 2015 خود در جایگاه 7 ام جدول پشت سر فورس ایندیا قرار دارد.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید