فرمول یک ایران – سباستین فتل اعتراف کرد که فراری تلاش زیادی برای رسیدن به برد در چند مسابقه آخر نیم فصل داشت. قهرمان چهار دوره مسابقات جهانی فرمول یک با اعتماد به نفس از بازگشت قوی فراری در نه مسابقه باقی مانده سخن می گوید.

فتل گفت:

من فکر می کنم در چندین مسابقه ی اخیر خوب ظاهر نشدیم اما مطمئن هستم بازگشتی خوب را خواهیم داشت.

ما مسابقات بدی را پشت سر گذاشتیم اما این موضوع به درک بهتر ما از ماشین کمک کرد.

پس باید گفت بله ما مسیر درستی را طی می کنیم اما هیچ چیز در ادامه مشخص نیست. بدیهی است ما برنامه مشخصی برای نیم فصل دوم داریم و به دنبال بازگشت قوی هستیم.

اما باید این را هم بگویم که باید تمرکز خود را بر روی سال 2017 قرار دهیم. فرصت کافی برای ارتقا خودروی امسال نداریم. در قسمت های مشخصی کار بر به روی خودرو ادامه دارد. ما هم مثل بقیه تیم ها خود را بر روی سال آینده و تغییرات زیاد آن آماده می کنیم.

خودرو های سال آینده بسیار متفاوت هستند اما می توانیم از مسابقه های باقی مانده هم درس هایی برای طراحی یاد بگیریم.

درست است که ما شانسی برای قهرمانی جهان نداریم اما سعی می کنیم در هر مسابقه قوی باشیم و هدف فعلی ما اتمام فصل در رده دوم و جلوتر از ردبول است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

11 دیدگاه

 1. عشق فراری

  0

  0

  مرسدس رففففففففففففففففففففففففففففففففففففت امانیکو روزبرگ نرفته حالافتل جان بگو بینیم آیامیتونی ازپس ردبولی که ماشین برتری داره بربیای یانه حالاهم دعا کن روزبرگ امسال قهرمان بشه تاهمیلتون برابرنشه باهات انصافا حقت بیشترازاین حرفاست قهرمان

  • ali911

   0

   0

   بلژیک چیه؟
   مونزا فقط منتظر مونزا هستم تا فراری بالاخره یه جا خودشو نشون بده. فکر نکنین این حرفو از روی تعصب می زنم. واقعا اختلاف فراری و مرسدس توی باکو و کانادا که پیست های سریعی بودن خیلی کم بود.

 2. مهرداد

  0

  0

  قشنگ مشخصه فراری امسالو رها کرده واسه سال دیگه
  من فراری سال دیگه رو خیلی خطرناک میبینم
  برعکس به نظرم مرسدس همه فکرش امساله و سال دیگه این برتری مطلق رو نخواهد داشت

دیدگاه خود را بیان کنید