فرمول یک ایران – کریستین هورنر مدیر تیم ردبول می‌گوید بعد از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز فراری؛ برای غلبه بر مرسدس برنامه های زیادی دارد.

در چند مسابقه اخیر ردبول جدی ترین رقیب مرسدس در پیست مسابقه بوده است و در گرندپری آلمان با داشتن هر دو راننده اش یعنی دنیل ریکاردو و مکس ورشتپن بر روی سکو فراری را با حدود 14 امتیاز اختلاف پشت سر گذاشته است و هدف بعدی اش پشت سر گذاشتن مرسدس است.

سکو آلمان - لوئیس همیلتون ، دنیل ریکاردو و مکس ورشتپن

سکوی گرندپری آلمان – لوئیس همیلتون ، دنیل ریکاردو و مکس ورشتپن

هورنر در پاسخ به این سوال که آیا منطقی است که ردبول در جایگاه دوم جدول رده‌بندی تیمی باشد گفت:

در طول چندین مسابقه ای که به پایان رسانده ایم پستی و بلندی های زیادی را چشیده ایم، اما با صبر و شکیبایی این جایگاه را کسب کردیم. هنوز مسیر زیادی پیش رو داریم، هدف ما این بود که فراری را پشت سر بگذاریم که خوشبختانه موفق به انجام این مهم شدیم.

هنوز مسابقات زیادی را پیش روی خود می‌بینیم، حال هدف ما این است که فاصله خود را با مرسدس به حداقل برسانیم. فکر میکنم در هوکنهایم در هر دور تنها 3 دهم ثانیه با آن ها اختلاف داشتیم.

هورنر با تاکید بر این موضوع که ردبول در حال رقابت شدید با دیگر تیم ها هست اذعان کرد که همراه با توسعه ماشین RB12 (ماشین فعلی ردبول) بر روی ماشین سال 2017 و تغییرات قوانین هم کار خواهند کرد.

ما هنوز نکات ریز زیادی را برای اجرا بر روی ماشین در آستین داریم، پیشرانه یکی از موضوعاتی است که هنوز جای زیادی برای مانور دارد و در حال پیشرفت است. ریزه کاری های زیادی باقی مانده است، امیدواریم بتوانیم با به کار گیری آن ها فاصله خود را با مرسدس به حداقل برسانیم.

در حال حاضر مرسدس با اختلاف 159 امتیازی بالاتر از ردبول در صدر جدول رده‌بندی تیم ها قرار گرفته است.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. عشق فراری

  0

  0

  مثل آریوابنه بیخیال نیست که فکرپیشرفت نباشه ولی هیچ چی فراری f2004نمیشه قدرتمندترین ماشین تاریخ فرمول یک حالا به افتخارمهندسای1999 تا2007فراری وبه افتخارانزو{ره} فراری پرافتخارترین تیم تاریخ فرمول یک با16سال قهرمانی و16سال نایب قهرمانی

  • مهرداد

   0

   0

   فراری امسال رو بیخیال شده چون امسال فایده چندانی نداره این خودروها سال دیگه بسیار تغیر میکنن و هرچی هم روی خودروی امسال کار کنن سال دیگه باید از نو روی مدل جدید کار کنن به نظر فراری همه تمرکزش روی خودروی سال دیگست تا چندین سال مدعی اول قهرمانی باشه

دیدگاه خود را بیان کنید