فرمول یک ایران – دنیل کویات بیان کرده است که با توجه به سال سختی که پشت سر گذاشته است، او بیشتر از بقیه به تعطیلات تابستانی نیاز دارد.

این روس جوان توانست که در گرندپری چین به روی سکو برود اما پس از دو تصادفی که با فتل در سوچی داشت به تیم دوم ردبول یعنی تورو روسو فرستاده شد. از آن موقع کویات در فرم ایده آلی قرار نداشته است و از کارلوس ساینز، هم تیمی اش در تورو روسو شکست خورد. حذف او در بخش اول تعیین خط آلمان نشان داد که او چه شرایط بدی دارد.

با این حال کویات عملکرد خوبی در مسابقه ی اصلی داشت که باعث شد تا با روحیه ی بهتر و مثبت تری وارد تعطیلات تابستانی شود.

دنیل کویات گفت:

آره، فکر می کنم که واقعا بهش نیاز داشتم، بیشتر از هر فرد دیگری.

خیلی خودم را خسته می کردم، از خودم خیلی انتظار داشتم، چیزهایی می خواستم که با این ماشین و این شرایط ممکن نبود، مخصوصا هنگامی که تازه به این تیم ملحق شده بودم. موناکو، باکو خوب بودند، به نظرم بیشتر از توانایی ماشین استفاده کردم، بعد از آن فکر کردم که در مسابقه های دیگر هم این کار ممکن است.

خیلی راحت است که به خودتان فشار بیهوده بیاورید و این کاری است که فکر می کنم با خود انجام دادم. الان خوشبختانه یک تعطیلات تابستانی دارم و می دانم چه کاری را اشتباه انجام دادم، استراحت تابستانی برای من است و این عالی است.

همچنین کویات بیان کرد که وقتی او را با مکس ورشتپن تعویض کردند روحیه اش کم شد اما الان به آینده و مسابقه در بلژیک چشم دوخته است.

درباره ی برنامه های کویات برای تابستان پرسیدیم و او در جواب گفت:

فقط تلفنم را خاموش می کنم، صادقانه بگویم این کاری است که واقعا می خواهم انجام دهم. شاید با تیم قدیمم به کارتینگ بروم تا از نظر بدنی شرایطم به هم نریزد، کمی ماءالشعیر در این روز ها می خورم چون می توانم.

و می خواهم دوباره تمرین کنم، زمستان قبل از اینکه روحیه ام افت کند از نظر بدنی در شرایط فوق العاده ای بودم. الان دوباره می خواهم با مربی ام تمرین کنم و آن دنی سابق را برگردانم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید