فرمول یک ایران – پاول ماناهن ، سرمهندس مسابقه ای تیم ردبول گفته است که مکس ورشتپن با توجه به قدرت فعلی اش در این سن، آینده ی بسیار درخشانی خواهد داشت.

ورشتپن قبل از مسابقه ی اسپانیا از تیم تورو روسو به تیم اصلی ردبول منتقل شد و اولین مسابقه اش با ردبول را برد. بعد از آن ورشتپن سه بار به روی سکو رفته است، در اتریش و انگلستان دوم شد و در هوکنهایم بر روی جایگاه سوم ایستاد.

به عنوان یک راننده ی 18 ساله که دومین فصل حضورش در فرمول یک را تجربه می کند، او باید کمک کند تا تیم ماشین بهتری را ارائه دهد ولی ماناهن اعتقاد دارد که این راننده ی هلندی در حال حاضر نیز پشتیبانی فنی خوبی به ردبول می دهد.

ماناهن گفت:

من می گویم که همه ی راننده ها در حال یادگیری هستند.

اگر از بزرگ تر های این ورزش نیز بپرسید که هنوز در حال یادگیری هستید، جوابشان مثبت خواهد بود.

بازخورد مکس، باید بگویم که خیلی خوب است، برای فردی در این سن عالی است. با وجود فکرهایی که درباره ی رانندگی در یک مسابقه یا یک جلسه دارد، او نسبت به نکته های مهمی که مربوط به نیازهایش هستند آگاه است.

مهارت رانندگی اش فوق العاده قوی است. توانایی اش در مقابله با فشار را هم در اسپانیا، اتریش و مجارستان به همه نشان داد. پس او آینده ی درخشانی دارد، مرد جوان فوق العاده با استعدادی است.

با توجه به این که ریکاردو هم تیمی اوست، او کارنامه اش تا به اینجا خیلی خوب بوده است. دنیل راننده ی تکی است. بازخوردهای او به تیم خیلی کامل هستند. او هم به نکات ضروری خیلی توجه دارد.

این وظیفه ی ما است که محیطی برایشان فراهم کنیم تا بتوانند خود را نشان دهند و به عنوان یک راننده و انسان پیشرفت کنند، و همدلی و کار تیمی بین خود برقرار کنیم و ببینیم که به کجا می رسیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید