فرمول یک ایران – مائوریزیو آریوابنه با اصرار می گوید که فراری تسلیم ردبول نخواهد شد، این در حالی است که هم اکنون و در پایان نیم فصل، فراری در رده بندی کلی پایین تر از ردبول قرار دارد.

فراری فصل را با هدف شکست دادن مرسدس آغاز کرد و تنها اشتباهات استراتژیک باعث شد تا سباستین فتل پیروزی را در مسابقه ی نخست از دست بدهد.

با این حال، در سه مسابقه ی گذشته فراری حتی موفق به رفتن بر روی سکو هم نشده است چه برسد به اینکه به پیروزی فکر کند. نتیجه ی این عملکرد تنزل آن ها در رده بندی ها بوده است و هم اکنون فراری 14 امتیاز از ردبول کم تر دارد.

با این وجود آریوابنه هم چنان معتقد است که فراری با ردبول رقابت خواهد کرد و فقط نیاز است که ریتم تیمی خود را پیدا کنند و یک بار دیگر رو به جلو حرکت کنند.

آریوابنه گفت:

مرسدس بسیار قوی است، این چیزی است که در مقابل دیدگان همه ی ما قرار دارد.

باید بگویم که ردبول خیلی خوب پیشرفت کرده است و این چیزی است که در فکرش هستیم.

ولی این به این معنا نیست که ما تسلیم آن ها خواهیم شد و ما باید درباره ی آن فکر کنیم و واکنش نشان دهیم.

با احترام به ردبول، اگر به مسابقه ی مجارستان نگاه کنید، می بینید که ما از آن ها سریع تر بودیم، پس داستان غم انگیزی وجود ندارد، فقط نیاز داریم که ریتم خود را پیدا بکنیم و بازسازی است که اهمیت دارد.

فراری از سال 2008 موفق به کسب قهرمانی فرمول یک نشده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  1. پسر خشن96

    0

    0

    افرین بچه ها..شما میتونین یه روزی میرسه که وتل پشت سر هم قهرمانی ها رو با فراری میبره و مرسدس و ردبول نمیتونن کاری کنن……..اون روز دور نیس

دیدگاه خود را بیان کنید