فرمول یک ایران – مدیر فراری سرجیو مارکیونه، با اعتراف به اینکه در نیم فصل ابتدایی، تیم فراری انتظارات را بر آورده نکرده است گفت این نتیجه برای تیم افسانه ای فراری ناامید کننده است.

فراری که قبل از آغاز فصل در تمرینات پیش فصل نمایش خوبی را داشته، امید زیادی برای رقابت با مرسدس داشت اما با جدا شدن جیمز آلیسون از این تیم دچار بحران شده است.

ماتیو بینوتو جایگزین آلیسون در فراری شده است.

مارکیونه در مصاحبه با خبرگذاری های ایتالیایی گفت:

ما تصمیم به کار بر روی خودرو گرفتیم و زمان و امکانات کافی برای طراحی خودروی سال آینده گذاشتیم، این راه پیش روی ما است.

برای ما بسیار مهم است که در قسمت های فنی تغییراتی را هر چه سریع تر انجام دهیم.

من نمی خواهم دروغ بگویم، از وضع فعلی اصلا راضی نیستم هر چند امید دارم در نیمه دوم فصل پیشرفت کنیم.

آخرین قهرمانی ما به سال 2007 بر می گردد. در سه سال اخیر ما فقط 5 برد و یک پول پوزیشن داشته ایم، این برای فراری قابل قبول نیست.

مارکیونه که چندی پیش به آریوابنه مدیر تیم، التیماتومی داده بود گفت:

او فرمول یک را خوب می فهمد و توانایی خوبی در کار با افراد و رهبری تیم دارد.

ما راننده های خوبی داریم و این یکی از نقاط قوت ما است.

من دوست دارم در هر مسابقه با قدرت و تلاش زیاد در هر مسابقه حاضر شده تا باعث افتخار خانواده فراری شویم، اما آنچه مهم است این است که نمی توانیم بیشتر از این زمان از دست بدهیم.


۳ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
  1. هومن

    0

    0

    والا تو سه سال اخیر (13-14-15) فراری یه پول بیشتر نداشته دوحالت بیشتر نداره یا ماریکیونه خودشو به جانی و مارتینی زده یا ادمین های محترم در تایپ اشتباه کردن.

    پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.