فرمول یک ایران – میک شوماخر پسر قهرمان 7 دوره ی رقابت های فرمول یک، یعنی مایکل شوماخر در گرندپری هفته ی گذشته ی آلمان حاضر شد تا از نزدیک ناظر آن باشد.

شوماخر 17 ساله در گاراژ تیم های مرسدس و فراری حاضر شد که آنجا توانست افرادی مانند لوئیس همیلتون و نیکو روزبرگ را ملاقات کند.

همیلتون گفت که نقشه کشیده است تا بتواند این پسر جوان را ببیند، همچنین لوئیس شوخی کرد و گفت که از همین الان خود را برای رقابت با او آماده می کند زیرا او یک شوماخر است.

همیلتون گفت:

من جلو رفتم و خودم را معرفی کردم. برای هر فرد اتفاق خاصی است که یک گرندپری را از نزدیک ببیند، قطعا چیز شگفت انگیزی است، مخصوصا این که اتفاقاتی که می افتد بزرگ تر از چیزی است که او به آن ها عادت دارد.

ولی او یک شوماخر است پس فکر می کنم که با اقتدار قدم بردارد و پیش خودش بگوید ‘من همه ی آن ها را شکست می دهم’ ، درست مثل خودم که وقتی هم سن او بودم هنگام دیدن راننده ها این را در دلم می گفتم.

میک شوماخر هم اکنون عضو تیم پریما پاورتیم است و در فرمول 4 به رقابت می پردازد، او هم اکنون با سه برد در جایگاه دوم این رقابت ها حضور دارد.

لازم به ذکر است که در مورد وضعیت مایکل شوماخر اطلاعات کاملی در دست نیست، خانواده و وکیل شوماخر نمی خواهند همه چیز را بیان کنند و از طرفداران شوماخر درخواست صبر بیشتر و دعا برای مایکل را کرده اند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید