فرمول یک ایران – تیم فورس ایندیا معتقد است که آینده ی سرجیو پرز در دستان آن ها نیست و آن ها هیچ نفوذی بر اسپانسرهای راننده ی مکزیکی ندارند.

در حالی که پرز تا سال 2017 با فورس ایندیا قرارداد دارد و ویجی مالیا مدیر تیم نیز از ماندن او در تیم خبر داده است اما سایت اتواسپورت معتقد است که بند تاثیرگذاری مبنی بر آزاد بودن فسخ قرارداد وجود دارد.

پشت سر راننده ی مکزیکی گروهی از سرمایه گذاران مولتی میلیاردر هستند که حتی می توانند سرنوشت فرمول یک را مشخص کنند.

اتواسپورت اذعان داشته که رنو به دنبال به خدمت گرفتن راننده ی مکزیکی است و به گزارش گاردین، تیم ویلیامز نیز به سرمایه ی پشت سر راننده ی 26 ساله نگاه می کنند.

فورس ایندیا که در این فصل عملکرد خوبی از هر دو راننده ی خود شاهد بوده دوست دارد که با هر دو راننده ی خود در سال آینده ادامه دهد اما انگار توپ در زمین آن ها نیست.

قائم مقام مدیر تیم فورس ایندیا، باب فرنلی در مصاحبه با سایت اتواسپورت چنین می گوید:

بخش تبلیغاتی یکی از مهم ترین بخش هاست. ما می خواهیم هر دو راننده را نگاه داریم اما تصمیم نهایی با ما نیست.  هدف اصلی ویجی نگه داشتن زوج موفق این فصل با هم است اما هر کس باید برای خودش تصمیم بگیرد. ما تنها بر راننده ها نفوذ داریم و نمی توانیم برای اسپانسرهایشان تصمیم بگیریم.

فرنلی اصرار دارد که هیچ نقشه ی دومی در کار نیست و آن ها تنها به پرز فکر می کنند.

ما قرارداد داریم. اگر با پرز بمانیم نمی توانیم رانندگان دیگر را به دنبال هدفی مبهم بدوانیم این عادلانه نیست.

قائم مقام مدیر تیم فورس ایندیا ترجیح می دهد که پرز سریع تر وضعیت را مشخص کند تا در صورت خروج او تیم بتواند جانشینی برای او بیابد.

او به بعد از رفتن خودش نیز به تیم فکر می کند و من بی جهت نگران نیستم.

خود سرجیو پرز نیز دوست دارد تا قبل از آغاز نیم فصل دوم رقابت ها تکلیف آینده ی او مشخص شود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. ali911

    0

    0

    پرز یه راننده عالیه. حیفه که سر صندلیش واسه فصل بعد تا اینجا بحث باشه. به نظرم پرز حتی لیاقت ماشین های پیشتازو هم داره. اگه رایکونن از فراری جدا می شد(که خوشبختانه جدا نشد) به نظرم بهترین گزینه جایگزین پرز بود.

دیدگاه خود را بیان کنید