فرمول یک ایران – ویلیامز اذعان داشته که به دنبال تمدید قرارداد با جنسن باتن است اما به راننده ی انگلیسی گفته اند که آن ها منتظر نمی مانند تا او فکر کند.

قرارداد باتن 36 ساله با مک لارن به پایان رسیده است اما تیم مک لارن اعلام کرده که تصمیم خود را درباره ی راننده های سال آینده تا سپتامبر سال جاری نمی گیرد.

حالا ویلیامز به دنبال این است که دوران حرفه ای 18 ساله ی باتن را طولانی تر کند. دورانی که از همین ویلیامز آغاز شده است.

قائم مقام مدیر تیم ویلیامز، کلایر ویلیامز می گوید:

ما به زودی درباره ی ترکیبمون تصمیم می گیریم و منتظر تصمیم ران دنیس یا جنسن باتن نمی شینیم.

تصمیم های ما به تفکرات بقیه ی آدم ها ربطی نداره چون این کار با طرز فکر و روش تیم ما سازگار نیست.

این می تونه داستان بزرگی باشه اما خود او باید تصمیم درست رو بگیره و ما هم باید بهترین تصمیم رو برای تیممون بگیریم.

فیلیپه مسا احتمالا در پایان سال ویلیامز را ترک می کند و همین مقداری از پول های تیم را آزاد می کند اما شایعات ادامه دارد و باید دید آیا ویلیامز می تواند باتنی را به خدمت بگیرد که حدود 12 میلیون یورو در سال دریافت می کند؟

ویلیامز

البته مرد انگلیسی چهره ی بزرگی در ورزش دنیا محسوب می شود و همین کمک بسیار زیادی از لحاظ تبلیغاتی به ویلیامز می کند تیمی که به دنبال اسپانسر برای سال آینده است.

او دوران حرفه ای خودش رو از اینجا شروع کرد اما مهم تر از این مهمه که باتن راننده ی بزرگیه و هنوز به دنبال مبارزه است.

او استعداد زیادی تو ماشین داره و البته بیرون از ماشین هم ما به راننده ای مثل او نیاز داریم. البته سخته که بگیم تنها هدف ما جنسنه.

وقتی به معیارهایمان نگاه می کنیم. اون استعداد زیادی در ماشین داره و اطلاعات خوبی به مهندس ها میده و برای ما به عنوان یه تیم مستقل، مسائل تبلیغاتی بخشی از تصمیمات ما رو در بر می گیرن و نمی تونید راننده ای ناشناس رو در ماشین خودتون داشته باشید.

راننده ی دیگری که می تواند به صندلی ویلیامز چشم داشه باشد سرجیو پرز است که عملکردی چشمگیر را در فصل جاری به نمایش گذاشته است و البته توسط کارلوس اسلیم پشتیبانی می شود یکی از ثروتمند ترین مردان جهان که می تواند با خود پول زیادی را به تیم انگلیسی بیاورد.

سرجیو کار بزرگی رو در این فصل انجام داده و راننده ی مستعدیه و قطعا از افرادیه که بهش نگاه می کنیم. من در یکی از مناسبت ها با او آشنا شدم او خیلی جذاب و سخنوره و می تونه از لحاظ تبلیغاتی برای هر تیمی مفید باشه و قطعا او از افرادیه که ما برای تیم در نظر داریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

  • هومن

   0

   0

   کاملا موافقم با پسر خشن چون رنو یه برنامه ۵ ساله برا قهرمانی داره ولی ویلیامز روز به روز ضعیف تر میشه به خصوص سال بعد که عمده تغییرات به ضرر ویلیامزه

دیدگاه خود را بیان کنید