موتوراسپورت ایران – سیمون پاژنو حین رقابت ایندی کار اوهایو در نبرد سخت با هم تیمی و رقیب خود ویل پاور پیروز شد و با کسب چهارمین پیروزی فصل خود برتری خود در صدر جدول را تثبیت کرد.

تیم پنسکه شورولت در این مسابقه یک دویی ارزشمند به دست آورد و اختلاف بین راننده ی اول و دوم 4.2 ثانیه بود در حالی که در دور 66 دو راننده درگیر نبردی چرخ به چرخ بودند و در نهایت مرد فرانسوی با پیروزی در این نبرد اختلاف خود از نفر دوم در جدول رانندگان را به 58 امتیاز رساند.

سیمون پاژنو

در دور شانزدهم مسابقه اسکات دیکسون در حرکتی جاه طلبانه دست به سبقت از هلیو کاسترونوس زد که منجر به برخورد بین دو ماشین شد این بین کاسترونوس صدمه ی کمتری دید و توانست با مشکل در بال جلوی خود مسابقه را ادامه دهد البته در نهایت کاسترونوس پانزدهم و دیکسون بیست و دوم شد.

مسابقه باز هم تحت تاثیر پرچم زردی بود که به دلیل برخورد این دو راننده بر افراشته شد و این اتفاق بر استراتژی لاستیک راننده ها تاثیر زیادی داشت. بعد از آغاز دوباره ی رقابت شاهد برخوردی بین جوزف نیوگاردنو پاور بودیم و به طور کلی نیوگاردن مسابقه ی خوبی را نگذراند.

جوزف نیوگاردن

جوزف نیوگاردن

سباستین بوردای نیز در دورهای پایانی دچار تصادف شد و در نهایت رده ی بیستم را کسب کرد.

کارلوس مونیوز، گراهام راهال، حیمز هینچلیف، کانر دیلی، اسپنسر پیگوت، چارلی کیمبل، تاکوما ساتو و جوزف نیوگاردن رده های سوم تا دهم را کسب کردند البته دیدن چهره های نه چندان بزرگ در این جمع به دلیل مشکل بسیاری از رانندگان بزرگ در ایندی کار اوهایو بود و اسکات دیکسون و سباستین بوردای مسابقه را به اتمام نرساندند و مکس چیلتون، هلیو کاسترونوس، مارکو آندرتی، تونی کنعان و خوان پابلو مونتویا نیز رقابت بدی را گذراندند.

در حال حاضر سیمون پاژنوی فرانسوی با 4 برد و 484 امتیاز، 58 امتیاز جلوتر از هم تیمی خود و صدرنشین رقابت هاست. هلیو کاسترونوس، جوزف نیوگاردن و اسکات دیکسون نیز رده های بعدی را در اختیار دارند.

ویل پاور

ویل پاور

مقصد بعدی ایندی کار، پوکونو است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید