فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون با پیروزی راحت در گرندپری آلمان اختلاف خود با نیکو روزبرگ را به 19 امتیاز رساند و ششمین پیروزی فصل خود را نیز به دست آورد.

اشتباهی انجام ندادم. در قلبم خوشحالم از کاری که انجام دادم.

من آمدم تا کار را یکسره کنم دیروز بهترین نبودم اما از بعضی چیزها درس گرفتم. تلاش کردم نیمه ی پر لیوان را ببینم.

دیروز دوم بودم و امروز استارت خوبی داشتم. مهندسان کار فوق العاده ای کردند و تعادل خوبی داشتیم.

خوشحالم که با مرسدس در این مکان هستم جایی که از 13 سالگی در آن بودم. خوب اینجا خیلی غرورآفرین است. تشکر بزرگی از تیم می کنم که کار بزرکی را انجام داد.

لوئیس همیلتون که فصل را بد آغاز کرده بود بازگشتی استثنایی را تجربه کرد و حالا در حالی به تعطیلات تابستان می رود که صدرنشین جدول رانندگان است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

 1. naeim

  0

  0

  کاری به اون ۴۳ امتیاز ندارم ک لوییس جبرانش کرد,کاری ام ب این ۱۹ امتیازی ک الان جلو ندارم
  فکرشو کنین لوییس ۴ تا مسابقه اول فصل بدجور باخت به نیکو روزبرگ مسابقه پنجمم ک از مسابقه رفت بیرون,قطعا همتون یادتونه بعد از تصادف اسپانیا همیلتون چه جوری فرمان ماشینو پرت کرد و این یعنی در بدترین شرایط روانی قرار داشتن,ولی الان صدر جدول,این یعنی توانایی,یعنی بهتر بودن یعنی داشتن توانایی غلبه به نا امیدی در بدترین شرایط.
  و اما الان
  روزبرگ شرایط بدیو داره تجربه میکنه,با وجود دوتا پنالتی که همیلتون صد در صد داره اگه رزبرگ بتونه بعد از مسابقه ابوظبی اول باشه و قهرمان بشه من قبول میکنم که راننده خوبیه که اگه بتونه اینکارو انجام بده یعنی مثل لوییس تونسته ب شرایط بدش غلبه کنه کاری که تو این چند مسابقه اخر بخصوص اتریش مجارستان و المان نتونسته انجام بده که هر وقت همیلتون پشتش بوده نتونسته اولیشو نگه داره

دیدگاه خود را بیان کنید