فرمول یک ایرانسرجیو پرز معتقد است در سال 2017 باید در تیم دیگری براند و فورس ایندیا را ترک کند این در حالی است که ویجی مالیا اذعان داشته که پرز تا سال آینده قرارداد دارد.

پرز توانست بعد از پیوستن به فورس ایندیا شهرت خود را با کسب 4 سکو بازگرداند این 4 سکو شامل 2 سکوی این فصل او در موناکو و باکو نیز می شود.

مدیر تیم ویجی مالیا در گرندپری بریتانیا گفت:

با هردو (نیکو هالکنبرگ و پرز) تا 2017 قرارداد داریم و برای پیشرفت آماده می شویم.

پرز اما مکررا اصرار دارد که با فورس ایندیا به توافق نرسیده است. زمانی که از او سوال شد آیا در پایان فصل فورس ایندیا را ترک می کند او پاسخ داد:

بله. این تصمیم فقط برای من ناراحت کننده نیست. من راننده ی خوش شانسی هستم که این مقدار از پشتیبانی شامل حالم می شود. ما به همراه تیم اسپانسرهایم تصمیم می گیریم.

هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

امیدوارم که بعد از اتمام تعطیلات تابستان درباره ی آینده ی خود مطلع باشم و این ایده آل خواهد بود اما در این کار شما هیچوقت از آینده خبر ندارید.

توافق کار ساده ای نیست و من اسپانسرهای زیادی دارم که باید با آن ها نیز به توافق رسید و به همین خاطر روند کار طولانی می شود.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۲ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
  1. ali911

    0

    0

    کاشکی صندلی یکی از تیمهای بزرگ واسش خالی بود. لیاقت پرز بیشتر از فورس ایندیاست.

    پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود