فرمول یک ایران – جیمز الیسون چندی پیش تیم فراری را ترک کرد. در اوایل سال جاری بود که همسر الیسون فوت کرد و همین موجب آغاز شایعات درباره بازگشت الیسون به انگلستان برای گذراندن وقت با فرزندانش شد.

حالا شایعات زیادی درباره پیوستن الیسون به تیم مک لارن هونذا شنیده می شود. مک لارن از سال 2013 به دنبال به خدمت گرفتن الیسون بود اما فراری موفق شد تا مرد بریتانیایی را به خدمت بگیرد.

خبرنگار رسانه ی آلمانی -اتو موتور اند اسپورت- مایکل اشمیت چنین می گوید:

بازگشت به انگلیس قطعا یکی از دلایل این جدایی بود اما ادعاهایی وجود دارد که می گوید مارکیونه نیز با الیسون کنار نیامد زیرا الیسون زیر بار دستورات بی دلیل و اهداف نامشخص در تضاد با معلومات و دانش او نمی رفت دستوراتی که از سوی مارکیونه صادر می شد.

فراری ماتیا بینوتو را جایگزین الیسون کرد اما اشمیدت معتقد است که این نیز یک راه حل موقت است. شایعات زیادی درباره پیوستن راس براون به فراری وجود دارد.

۴ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. pooya

  0

  0

  کامنتم چرا حذف شد ؟
  واقعیتو گفتم دیگه.
  مک لارن کارش همینه.اطلاعات دزدی میکنه مثل چندسال پیش که لو رفتن

  پاسخ دادن
 2. saeed

  0

  0

  براون خیلی خیلی خوبه ولی به پای نیویی نمیرسه.اگ نیوی بیاد فراری با موتور پراید هم فراری برندس حتی تو پیستی مث مونزا یا باکو

  پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.