فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون بر این عقیده است که استارت مسابقه نقشی اساسی در برد او در مسابقه ی گرندپری مجارستان داشته. جایی که مرد بریتانیایی هم همتیمی خود نیکو روزبرگ را کنار زد و هم دنیل ریکاردو را ناکام گذاشت.

همیلتون در شروع مسابقه استارت خوبی داشت . توانست از همان ابتدا رهبری را از آن خود کند. همین رهبری تا پایان مسابقه ادامه داشت و او را به پیروز مسابقه ی گرندپری مجارستان تبدیل کرد.

با این برد مرد بریتانیایی به پنجمین برد خود در مجارستان دست یافت و بالاتر از شوماخر به بهترین راننده ی پیست هانگارورینگ تبدیل شد. علاوه بر آن توانست بالاتر از همتیمی خود در صدر جدول رده بندی قرار گیرد. این اختلاف شش امتیازی بهترین ارمغان لوئیس از مجارستان بود.

استارت تو مسابقه همه چیز بود. ردبول ریکاردو تو پیچ یک خیلی بهم نزدیک شد. ولی کار تیم برای آماده کردن ماشین خیلی خوب بود.

همچنین استراتژی که اون هم عالی بود.

به تیم تبریک میگم. یه نتیجه ی عالی برای ما بود.

اما روی دیگر سکه نیکو روزبرگ هم موافق است که استارت نقشی کلیدی در مسابقه ی مجارستان داشت.

سکو مجارستان

سکو مجارستان

همه چیز به استارت بستگی داشت. تو پیچ یک دنیل بیرون بود و لوئیس داخل. باید خودم رو یه جوری از اون مخمصه رها میکردم. فضای کافی رو نداشتم. فقط همین.

خوشحالم که تونستم دومی رو از ریکاردو پس بگیرم. بعد از اون هم تلاش کردم رو لوئیس فشار بیارم اما سبقت گیری تو این پیست غیرممکنه!

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید