فرمول یک ایراناستبان اکون طی فصل گذشته در رقابت ها شرکت نداشت اما این بدین معنا نبوده که او سال سختی را به عنوان راننده رزرو مرسدس پشت سر نگذاشته باشد.

از مسابقه دادن پشت شبیه ساز تا حضور در پیست ها، اکون فصلی پر از سفر را در 2019 تجربه کرد تا بتواند به تمام تعهداتش عمل کند. به سادگی می توان گفت که سال طاقت فرسایی بوده و راننده حال حاضر رنو درباره آن می گوید:

می توان بگویم که سال بسیار بسیار سختی بوده است. این موضوع رخ داده که برای دو روز متوالی نخوابیده باشم و سفرهایی که داشتم واقعا دیوانه کننده بود. ساعت هایی بود که پشت شبیه ساز بودم و سپس باید به پیست می رفتم تا کارهای مرسدس را انجام دهم.

آنها به خوبی از من استفاده می کردند اما برنامه هایشان خیلی زیاد بود. راستش را بخواهم بگویم پس از تست های ابوظبی، در محل تمرینی خودم کم ترین وزنی را که تا به الآن تجربه کرده بودم، داشتم. من در سال گذشته کاملا نابود شدم.

پس از تمرینات اما به اهدافم رسیدم و چهار و نیم کیلو عضله بدست آوردم که طی دو ماه خوب است. من خیلی از این پیشرفت خوشحالم و برای شروع شرایط خوب است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

14 دیدگاه

 1. Wwe.f1.77

  5

  9

  حر کی آمده مرسدس نابود شه به غیر ازیه نفر همه مون هم می دونم کی هست اون یه نفر.. کاملا همه چیز به صورت ناجوانمردانه رفته به سمت همیلتون درست نیست

  • Amin

   1

   2

   آقا انصافا هیچ دلیلی نداره اکون رو مقصر بدونیم!
   بی فکری و مد مکس بودن مکس برای چندین بار همونجا ثابت شد
   جناب مد مکس هم مسابقه خودش رو خراب کرد هم اکون رو

   • Mahmood.gh

    1

    0

    مقصر اصلی ک مکس
    ولی وقتی داری لز پیش تاز مسابقه رد میشی باید مواظب باشی ریسش خراب نکنی
    اکون لاستیک سافت نو داشت اگه اشتباه نکنم
    از تیمشم اجازه گرفت و تیم بهش اجازه داد ولی بازهم ی درصدی مقصر بود

دیدگاه خود را بیان کنید