فرمول یک ایران – تیم فرمول یک ردبول دقایقی پیش، با انتشار یک تک عکس از خودروی فصل جدید خودشان اعلام کردند که آماده هستند تا به پیست مسابقات حمله کنند.

امروز در پیست سیلورستون، مکس ورشتپن با این خودرو دوری می زند تا فیلمبرداری رسمی از این خودرو انجام شود و الکس البون نیز باید منتظر بماند تا در پیست بارسلونا و تست های پیش فصل بتواند تجربه رانندگی با این خودرو را بدست بیاورد.

یک دور با مکس ورشتپن با خودروی ردبول RB16 در پیست سیلورستون

 

  دانلود فایل ویدیویی
این نوشته را به اشتراک بگذارید:

46 دیدگاه

   • 33🦁Ali

    5

    1

    آقای حسینی تغییرات در بال عقب، آینه ها ،بدنه خودرو و عجیبترش دماغ جدید ماشین شکلش🤔

   • سید علی حسینی

    3

    0

    دارم آپلودش می کنم، روی آپارات زودتر میره، تا لینکش بیاد سایت یخورده طول میکشه، یه 15 مین دیگه باید آپارات اکی بشه ویدیو

  • alonso87

   5

   1

   این چنساله زیاد این کری ها رو از ردبول شنیدیم اما توواقعیت همیشه تا نیمه بیشتر فصل گند میزنه وبعد از اینکه مرسدس قهرمانی تیمی و فردی رو محتمل میدونه ویجورایی شل میکنه ردبول میاد وخودی نشون میده به نظر من حداقل تا 2021کسی حریف مرسدس وهمیلتون نیست

  • 33🦁Ali

   8

   0

   Wwe
   تو از وقتی که أمدی تو این سایت خیلی باحالی مخصوصأ که به مرسدس و همیلتون فن ها کری می خونی همش حرفات رو مخشون هست( این طنز بگیرید همیلتون فن های عزیز) 😂😂😂

   • Gran Turismo 3

    6

    1

    عزیز مگه مختصه ایشون ؟
    مکس چیزی از قهرمانی های همیلتون نمیگفت؟
    (من توی این ماشین …. ٬ هم‌تیمی لوییس بودن …)
    این حرفا رو مخمون نیست اتفاقا از وقتی فرمول یک تموم شده میشه به کامنت های ایشون مراجعه کرد شاد بود

 1. Wwe.f1.77

  2

  2

  دوست عزیز من ظرف ار راننده هستم نترس مثل مکس وتل به خاطر اخلاق خوبش وهمینطور رانندگی بی‌نقص فتل بدون شک مکس وتل بهترین راننده‌ های که تا به الان آمد توی فرمول یک بله بهترین توی کل تاریخ فرمول یک

 2. Ali seb

  3

  0

  دماغه ماشین چقدر عجیبه! برعکس فراری که تغییری تو این بخش نداده ولی ردبول معلومه روش خیلی کار کرده
  امیدوارم رقابت 3 تیم برتر نزدیک و جذاب باشه

 3. ALEX-ALBON

  2

  5

  برای مکس وآلبون آرزوی موفقیت دارم
  من که به پیشرفت آلبون تو2020 خیلی امیدوارم- باتوجه به اینکه ازنیم فصل قبل اضافه شد به تیم وشناخت خوبی که نسبت به خودرو پیدا کرده واینکه این فصل انشالله تمام فصل در ردبول رانندگی میکنه.
  از همین تصویر منتشر شده مشخصه آپدیتای حیجان انگیز و خفنی برای 2020- آماده کردن..
  اگه هوندا هم قولایی که فصل پیش برای این فصل داد و عمل کرده باشه
  بااین شاسی جدید -یک ماشین رویایی داره ردبول امسال
  آرزوی موفقیت برای مرسدس و لوییس وبوتاس وهمینطور فراری وفتل ولکلرک وتیم هاس وگروژان ووریسینگ و پرز و مک لارن و ساینز با انگیزه و نوریس جوون به همراه رنو و ریکاردوی دوست داشتنی وهمینطور آلفارومئو با مرد کم حرف یخیشون دارم..برای یک فصل همراه با رقابت وحیجان.
  ویلیامزم امسال امیدواریم بتونن خودی نشون بدن تا مثل 2019 همه مسابقات اون پایین نبینیمشون..تیم دوسداشتنی وخوب سالهای پیش.
  بشخصه فکر میکنم امسال سال ترسناکی بشه اون بالای جدول..مک لارنم امسال برای رقابت میاد مطمعن باشین.

   • ALEX-ALBON

    3

    2

    دوست عزیز منظور موفقیت برای تیمها ورانندگان اینه که فصل رقابتی وجذابی رو ببینیم و همه امسال روی فرم عالیه خودشون باشن
    مشکل چیه؟

 4. Wwe.f1.77

  1

  2

  عجب چیزی انتخاب کردین ردبول آمده تا حمله کنه فقط این جمله به مگس کبیر میاد بااون سبقط ها چرخ به چرخ هاش منو کشته. به خصوص اون سبقط توی برزیل بایه ماشین که 6سال قهرمان شده بود

 5. امید نورمحمدی

  0

  0

  اینطوریکه از رونمایی ماشینها دیده میشه فکر کنم فراری کماکان با همون ماشین سال قبلش در مسابقات حضور پیدا میکنه و اگرهم تغیراتی داده باشه جلوی دید نیست.
  مک لارن بنظر من طراحی شجاعانه ای داشته . البته برای منکه مرسدس برنده این فصل خواهد بود و هفتمین دبل سریالیشو هم بدست میاره و لوییس هم به رکورد شوماخر میرسه.
  فعلا همه 2-3 سالی از مرسدس عقبتر هستند… اما جایگاه دوم فراری بشدت توسط ردبول با یک مکس آماده و تشنه برد تهدید میشه و بوتاس هم برای تکرار نایب قهرمانی باید با مکس روبرو بشه که کارشو سخت میکنه.
  ردبول و مکس برای نایب قهرمانی کاملا آماده هستند و برعکس اونا فراری با یک سب ناراحت و لکلرک تمدید کرده به یک معجزه نیاز دارند. شاید نام این معجزه “جیوانتزی” برای فصل 2021 باشه! کسی چه میدونه!!!

دیدگاه خود را بیان کنید