دانلود فصل دوم مستند فرمول یک؛ رانندگی برای بقاء

دانلود فصل دوم مستند فرمول یک؛ رانندگی برای بقاء

دانلود مستند فرمول یک ؛ رانندگی برای بقا فصل دو – 2 Formula 1; Drive to Survive

ژانر: مستند، ورزشی

تاریخ انتشار فصل دوم: به زودی…

IMDb: امتیاز از 10

محصول: انگلستان ، ایالات متحده

زبان: انگلیسی

پخش کننده: Netflix

حجم: 200 مگابایت تا 2 گیگابایت

ستارگان: همه رانندگان، مدیران تیم و روزنامه نگاران پیشکسوت که مدتی است این ورزش را مذهبی پوشش داده اند. دنیل ریکاردو (رنو)، مکس ورشتپن، پیر گسلی و کریستین هورنر مدیر تیم (ردبول)، سباستین فتل، چارلز لکلرک و متیا بینوتو، مدیر تیم (اسکودریا فراری)، گونتر استاینر مدیر تیم (هاس)، کیمی رایکونن (آلفا رومئو)، کارلوس ساینز لندو نوریس و زاک براون، مدیر تیم (مک لارن). اینکه مرسدس و فراری بخشی از فصل 2 خواهند بود به این معنی است که ما احتمالاً بیشتر از لوئیس همیلتون و سباستین فتل نیز خواهیم دید.

تهیه کننده: جیمز گای ریس، پل مارتین، سوفی تاد

خلاصه داستان: برای دومین سال پیاپی فرمول یک در حال همکاری با نتفلیکس برای تولید یک مستند ده قسمتی از فصل 2019 فرمول یک بوده و این مستند که فصل دوم آن بوده شامل موارد اتفاق افتاده در داخل پیست و پشت صحنه خواهد بود و نگاه عمیقی به رانندگان، تیم ها و شخصیت های این ورزش خواهد داشت و شاید برای ما طرفداران فرمول یک که اوقات فراغت خود را در طول تعطیلات زمستان با تماشای خلاصه مسابقات 2019 گذراندیم، بسیار هیجان انگیز باشد. ساخت این سری مستند را هم می توان یک کار آمریکایی گونه از لیبرتی مدیا، مالک فرمول یک دانست اما انتشار این مستند می تواند هر چه بیشتر به علاقه مندان این ورزش اضافه کند.

فراری و مرسدس از حضور در فصل اول این مستند خودداری کردند اما فصل دوم رانندگی برای بقاء شامل این دو تیم بالای جدول نیز می شود. فرمول یک همچنین تایید کرد که داستان دراماتیک گرندپری آلمان یکی از داستان های اصلی این مستند خواهد بود. مرسدس در ابتدا نتفلیکس را برای پیروزی در مسابقات خانگی  این تیم در گرندپری آلمان دعوت کرد اما نتیجه ناامید کننده برای پیکان های نقره ای به این معنی بود که دوربین های تلویزیونی یک هفته بعد برای پیروزی مسابقه مجارستان و لوئیس همیلتون دوباره دعوت شدند.


دانلود فصل دوم مستند فرمول یک ؛ رانندگی برای بقاء

لینک های دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید