فرمول یک ایرانکیمی رایکونن اعتقاد دارد فراری برای رهایی از این وضعیت باید به دنبال کسب پیروزی باشد.

در حال حاضر رایکونن بعد از زوج مرسدس بهترین راننده بوده است و مانند هم تیمی خود در حالی به بوداپست می آید که در حال گذراندن فصلی بدون پیروزی است.

من سوم هستم و این دلیلی نیست که اینجا هستم؛ اینجا هستم تا مسابقات را ببرم و برای قهرمانی بجنگم.

باید واقع بین باشیم؛ ما مجبور هستیم که پیروز شویم و زوج مرسدس را شکست دهیم.

خوشبختانه آن دو در حال مبارزه با یکدیگرند و توانستیم چند امتیاز کسب کنیم و من مطمئنم که مسابقاتی خواهند آمد که می توانیم آن دو را شکست دهیم.

همه ی ما مایوس هستیم و تا زمانی که پیروز نشویم زجر می کشیم اما این هم کمکی نمی کند. پیست های زیادی پیش روی ما هستند و این برای ما خوب است. یعنی ما آنقدر خوب هستیم تا جای آنهارا بگیریم؟ زمان مشخص می کند اما من همچنان منتظر پیروزی می مانم.

ما همیشه می توانیم بهتر شویم ما نقاط ضعمان را می دانیم و بر روی آن ها کار می کنیم اما اتفاقات یک شبه نمی افتد و زمان می برد. ما نیاز به شکیبایی داریم و از اول سال تا به حال خیلی بهتر شده ایم اما رقبا نیز گام های بزرگی نیز برداشته اند.


۲ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. Ice man
  0
  0

  زنده باد 🙂
  پیروزی نزدیکه پسر ، بتازون ، فقط بتازوووون 🙂
  فورسا فراری
  فورسا کیمی
  فورسا فرناندو

  پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.